DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Individuální poradenství

Již delší dobu se ozývají zájemci, kteří chtějí změnit svůj jídelníček, ale z časových nebo jiných důvodů, jim nevyhovují kurzy STOB. Proto je nově možnost individuálních kurzů, zaměřených na Vaše potřeby.

Individuální kurzy vždy zahrnují komplexní analýzu těla, rozbor jídelníčku a následně jeho úpravu.

Jak si správně vybrat a co zvolit.

Varianta 1  je vhodná pro ty, kteří už něco o správné výživě vědí a potřebují pouze nastartovat a uvědomit si, kde dělají chyby a ty následně dokáží sami, bez pomoci odstranit. Kontrolní konzultace jim pak slouží k potvrzení správnosti jejich jednání.

Cena zahrnuje: 2x komplexní analýzu tělu na přístroji Tanita, 2x rozbor jídelníčku a stravovacích návyků, 1x návrh třídeního jídelníčku dle výsledných parametrů z měření z Tanity.

2. Měsíční péči by si měli zvolit ti, co ví, že potřebují nejen poradit, ale i ohlídat. Týdenní návštěva s rozborem jídelníčku jim pomůže upevnit správné návyky a doladit skladbu stravy. Nemusí se bát selhání, protože krůček po krůčku si sami udělají jasno a uvědomí si, které potraviny pro ně nejsou vhodné a naopak. Kontrolní měření po dalším měsíci jim umožní být tzv. pod dohledem celé 2 měsíce.

Cena zahrnuje 2x komplexní analýzu tělana přístroji Tanita, 1x po 14 dnech analýzu kontrolní + 5x rozbor jídelníčku a stravovacích návyků, 1x návrh třídeního jídelníčku dle výsledných parametrů z Tanity.

3. Tento program trvá 3 měsíce a je podobný komplexnímu programu snižování hmotnosti STOB. Klient každý týden dochází na rozbor jídelníčku, dovídá se vše o působení potravin na organismus a tak pak dokáže být sám sobě výživovým poradcem. Po třech měsících pro něj není problém určit co je vhodná potravina a  jak ji co nejlépe upravit.Kontrolní měření je vlastně až po 4 měsících usilovné práce a má tak největší šanci sníženou váhu udržet.

Cena zahrnuje: 4x komplexní analýzu tělu na přístroji Tanita, 7x po 14 dnech kontrolní analýzu,10x rozbor jídelníčku a stravovacích návyků, 1x návrh na pohybovou aktivitu a doplňky stravy.

Ceník:

1. Pokud se rozhodnete pro pouze jednorázovou návštěvu s kontrolní návštěvou po jednom měsící - 1000,--kč

2. Chcete- li měsíční péči s týdenním rozborem a následně kontrolní návštěvu po dalším měsíci - 1800,--kč

3. Tří měsíční péče s týdenním rozborem a následnou kontrolou po dalším měsíci - 3000,--