DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

NOVĚ V DOMAŽLICÍCH      

                                                                                          

         

      -   analýza těla

 

Cvičíte a stále se nedostavují žádné výsledky?  Trápíte se dietami a také bez výsledku, naopak vždy s jo-jo efektem?

Nabízíme Vám profesionální řešení, jak tyto problémy vyřešit. Od ledna 2013 u nás můžete zkusit analýzu těla na přístroji Tanita. Jedná se o jeden z nejspolehlivějších nástrojů, kde se dozvíte, zda je složení vašeho těla v pořádku nebo potřebujete zhubnout, přibrat či jinak upravit poměry jednotlivých složek těla.

Co se z analýzy dozvíte a jak to probíhá?

Analýza je velmi krátká, zhruba 30 vteřin, při kterých stojíte naboso na kovových elektrodách a do každé ruky dostanete další elektrody. Nebojte se, nebude to bolet. Vaším tělem projde velmi mírné napětí, které díky odporu zjistí, jak na tom jste. Po té se všechny informace přenesou do počítače.  Dozvíte se například: kolik máte celkové svaloviny, vody a tuku v těle. Jak na tom je útrobní tuk, to je ten mezi orgány, který je velmi nebezpečný. Dozvíte se i jak se útrobního tuku zbavit nadobro. V neposlední řadě na Vás čeká informace o rozložení svaloviny, tuku a kostí ve Vašem těle (pravá ruka, levá ruka, trup, pravá noha, levá noha).

Jak často podstoupit analýzu těla?

Doporučujeme každý měsíc, protože Vám udrží motivaci a hlavně odkryje úspěchy nebo nedostatky, které následně společně odstraníme. Pravidelnou analýzou zjistíte, že i když se váha nehýbe, tak Vy přesto hubnete.

Jak zajistit, aby bylo měření co nejpřesnější?
Měli byste dodržovat jednoduché zásady, a to nejlépe 2 hodiny před analýzou:
  1. nejíst
  2. nepít
  3. nesportovat
  4. nesprchovat se

Tyto jednoduché zásady vedou k tomu, aby výsledky byly co nejpřesnější. Jídlo analyzátor neumí vyhodnotit jako jídlo, ale vyhodnotí jej jako tuk. Ostatní body jsou k zajištění správné hydrataci (zavodnění) těla. Voda je totiž hlavní vodič, který vede ke správným výsledkům analýzy.

Změny v hydrataci mohou také být kvůli potravinám, kofeinu nebo alkoholu, fyzické námaze, stresu, nemoci nebo užívání léků. Chcete-li úspěšně monitorovat pokrok, měly byste pamatovat na porovnávání hmotnosti a procenta tělesného tuku při měření za stejných podmínek a v určitou denní dobu.

Z výše popsaného je důležité, aby analýza těla byla prováděna nejlépe vždy za stejných podmínek. Snažte se prosím domluvit si schůzku ve stejnou dobu jako byla první analýze těla (dopoledne, odpoledne atd.).

Pro koho analýza těla není určena?

Pro lidi s kardiostimulátorem a pro těhotné ženy (zde hlavně z toho důvodu, že je to zbytečný stres).

Předejděte zdravotním problémům a vykročte správnou nohou ke krásnému a štíhlému tělu…